H O L K Y S I K O R K Y
o Klárce a o Aničce,jejich mamince a trošku i tatínkovi,veliteli malých hasičů
pozadí blogu: staženo ZDE

Kontakt na autorku blogu - Sikorku tu: SikorkaAlena@seznam.cz


ČISTĚ PRO INFORMACI - NA KLÁRKUNENÍ VYHÁŠENÁ ŽÁDNÁ SBÍRKA!!!!


Kawasaki zelená:-)

10. dubna 2010 v 23:17 |  Klárka mrňous
......je tedy celá červená a není naše. 

Mám na druhém konci naší vesnice jednu z mých dobrých kamarádek. Má to co, já nemám. Dva kluky:-). Většího Honzíka o rok mladšího než je Anička(je to její věrný kámoš, spolulyžař, spoluzpěvák z maškarního plesu.......) a menšího Štěpánka o dva roky mladšího než je Klárka. Za klukama občas jdou holky(a já jdu za jejich maminkou na pokec a na kávičku:-)). 

Tuhle jsme tam zase byly. Já s mamčou kluků jsme si daly kávu, a děti vypustily u nich na zahradě(bylo hezky, tak proč být vevnitř,že jo). 
A kluci začali vytahovat hračky. ...Hlavně ty na písek. 
A moje holky se ocitly v ráji:-). Autíčka tatrovky-hned dvě,každý hoch má samozřejmě svou(my je nemáme, holky je totiž doma nepotřebují, a ani je nikdy nechtěly, máme dvě taková menší autíčka,taky stačí), bábovičky,lopatky...no bylo toho.

A stroje. Odrážedla(motorku, autíčko), Honzíkovo kola(má dvě, za chvilku je to ale omrzelo-zas je uklidily-no jo, nedovolily jsme jim jít jezdit na hlavní silnici),traktor s přívěsem.

A na závěr zlatý hřeb. Ježíšek přinesl klukům MOTORKU. Ale ne ledajakou. KAWASAKI:-), elektrickou. 

Měly jsme bezva nápad:-)(já tedy). Posadíme na ní Klárku a ona bude koukat.Haha. Klárka nekoukala. Klárka okamžitě přišla na to(sama, ani jsem jí to nemusela ukázat), kde zmáčkne nohou plynový pedál a motorka se sama rozjede. No to sem si naběhla. Nebo to jsem se naběhala. Lítala jsem za malou(docela rychle jedoucí) na motorce a dělala záchranu(sice to nebylo potřeba, řídila opravdu dobře a s přehledem, ale přeci jenom bylo to po zahradě-sem tam nějaká nerovnost, a kdyby spadla a motorka na ní, byl by průšvih jak hrom-je po operaci kyčle, že).
Ještě,že byla málo nabitá. Jinak bych tam za ní běhala ještě dnes:-). 

A protože jsem si zapomněla foťák(bohužel,chtěla jsem kamarádce nafotit kluky), tak vkládám jednu typickou písničku pro malou motorkářku.


PS: Klárce se to,že Kawasaki(červené) došla baterie, vůbec,ale vůbec nelíbilo.Jo, jo byl velký řev. (ale smířila se s tím, a nakonec si se Štěpánkem spokojeně hrála na písku-nejvíc je bavilo točit kolem náklaďáku-a sypat na to kolo písek)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mi-lada mi-lada | Web | 12. dubna 2010 v 13:05 | Reagovat

Ještě že došly baterky, nemohla by jsi sem psát a já tě ráda čtu. :-)

2 Pisarka Pisarka | Web | 18. dubna 2010 v 22:16 | Reagovat

Asi Klárce budete muset pořídit motorku vlastní. Taky b to mohlo být dobré cvičení pro matky, pokud by si přály zhubnout ;-)

3 Sikorka Sikorka | E-mail | Web | 18. dubna 2010 v 23:02 | Reagovat

No nejspíš jí dostane(vyhlídli jsme v bazaru opravdu "Kawasaki zelenou"-policejní-trošku stabilnější - s vyšší nosností-40kg-kdyby i ségra osedlala:-)). Ale až o prázdninách, k svátku(to pak nějaké to spadnutí na levou nohu snad už nebude tak nebezpečné). Ale pšššt(je to tajemství:-)).
A potvrzuji, běhání za motorkou bylo fakt dobré cvičení. Dělat to denně,tak je zhubnutí zaručeno :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama