H O L K Y S I K O R K Y
o Klárce a o Aničce,jejich mamince a trošku i tatínkovi,veliteli malých hasičů
pozadí blogu: staženo ZDE

Kontakt na autorku blogu - Sikorku tu: SikorkaAlena@seznam.cz


ČISTĚ PRO INFORMACI - NA KLÁRKUNENÍ VYHÁŠENÁ ŽÁDNÁ SBÍRKA!!!!


Říjen 2014

Červen

29. října 2014 v 20:00 | Sikorka |  Střípky všedních dnů
..aneb s Mišem nejmilejším, taky s Klárkou jsem vyrazila na plzeňské výstviště Plaza na Motor open...akce byla na podporu Diakonie západ(pod ní spadá i Klárky škola).
...a bylo to pro Miše jako dělané. No Klárce se líbilo taky.

Dělané formou stanovišť, kde děti dostávaly razítka za splnění různých soutěží.

Možnost jít se svézt na motokárách. Už byl na to celý žhavý. No jenže když zjistil, že nepojede s tetou, ale s cizím pánem....už se mu nechtělo. Ale diskutoval tedy značně. "Páne, pusť tam tetu Alenku, ona to taky umí řídit" oznamoval (pro ty, koho to zajímá:-), teta Alenka v životě v motokáře neseděla a ani po jejím řízení netoužila a netouží). No neuspěl, tak nejel (taky je trochu paličák:-)).

Také tam byl skákací hrad, na který docela pražilo sluníčko. Ono bylo prostě teplo (to by v červnu čekal málokdo....no a on ten hrad byl zdrarma...takže proč ho neumístit tak, aby se na něj v podstatě nedalo jít).

Máme je:-)aneb velká květnová událost č.2

28. října 2014 v 23:45 | Sikorka
...aneb dárek k Aničky loňským narozeninám se nám rozmnožil."Já jsem tady vedoucí

18. října 2014 v 20:00 | Sikorka |  Táta-vedoucí malých hasičů
Já jsem vedoucí. Já jsem king! Meeting, briefing, brainstorming..." stejně jako zpívaj Chinaski(myslím), se cítil MSR, jeden z hlavních organizátorů události roku 2014.
Místní SDH se totiž rozhodlo uspořádat hasičskou soutěž. Ale ne ledajakou. Soutěž pro děti ze spádového okrsku. Ale ne u řeky, jako mívají muži, pěkně na hřišti za hospodou.
Leč pivo proudem neteklo, "sláva pro dospělé" se konala až po soutěži, když se rozešly děti. Do tý doby pili organizátoři pouze nealkopivo. Jako fakt. Předpis je předpis.

Slavnostní nástup.

A pak už byl květen:-)

17. října 2014 v 20:00
a jedeme dál.....ve znamení nejen závodů(ale těch tedy převážně). Dost vytapetováno:-). Zase mi baví fotit, po delší době.

Začneme nesportovně. V květnu přijela POUŤ do obce nedaleko Sikorkova(inu tam jak má Anička školu).


A Klárka, ano Klárka vám vysvětlí jak utratit 300 Kč za hodinu.

Duben

17. října 2014 v 0:29 | Sikorka |  Střípky všedních dnů
Tak jsem se rozhodla, že z blogu udělám takový měsíčník:-). Zapíšu každý měsíc, co jsme dělali, jak jsme se měli, aby to důležité nezašlo v zapomnění, a abych psala pro radost.

Takže vím, že je říjen,skoro půlka, a já jdu psát o dubnu. No já o něm nejdu psát, já vlastně jdu zveřejnit to, co už dávno napsané bylo:-).