H O L K Y S I K O R K Y
o Klárce a o Aničce,jejich mamince a trošku i tatínkovi,veliteli malých hasičů
pozadí blogu: staženo ZDE

Kontakt na autorku blogu - Sikorku tu: SikorkaAlena@seznam.cz


ČISTĚ PRO INFORMACI - NA KLÁRKUNENÍ VYHÁŠENÁ ŽÁDNÁ SBÍRKA!!!!


Duben 2016

28. července 2016 v 23:16 | Sikorka
....a začíná sezona závodů letního biatlonu a taky hasičů...

(jedna z mála zachráněných:-) fotek, první závod sezóny).

(druhá z více zachráněných fotek, přeci jenom hasičům to nahrávám na rajče do týdne po soutěži:-), ty o žádné fotky nepřišli)

a jak jsem si loni libovala, že se nám to pěkně střídá, tak letos se nám to pěkně kreje, takže rozhodování o tom, která soutěž je důležitější....nebo spíš, kam se puberťačce spíš chce...
(i když biatlon je soutěž jednotlivců, hasiči mají družstvo....pokud bude jeden scházet...tak stejně můžou ještě sahnout do družstva mladších, pokud budou scházet dva...no to už by mohl být problém).

...a jak, a co, že se to říká, když někdo nepíše? Že se má buď velmi dobře nebo je v krizi....tak pozor, u Sikorky ještě možnost číslo tři, odchází noťas. Stará oblíbená Toschiba vypovídá po osmi(si tak dlouho jsme jí měly) letech svojí službu. Tak nějak problikává a občas se sama vypne.
Trochu více vydrží v nouzovém režimu.
To se pak moc dobře nepíše i když má jeden nastavené automatické ukládání.
To se pak udělají nutné věci a na ostatní se prostě peče:-).

Mimochodem....tento článek je uložený někdy v dubnu, zveřejněný v červenci, už z našeho nového Lenova:-).
Toschiba definitivně odešla v červnu. V květnu proběhl záchranný pokus (byla odvezena do servisu, kde to zpočátku vypadalo nadějně, no nakonec by oprava vyšla o mnohem víc, než se čekalo -limit byla tisícovka). Tedy neodešla zcela, jenom monitor. Ale bez něj je noťas tak trochu na nic(možnost připojit externí monitor....no, už je tam externí klávesnice, roztrojka na myš, klávesnici a tak, protože funguje jen jedna zástrčka...inu obrázek si udělejte sami, jestli by to mělo cenu) .
No ale fotky zůstaly v Toschibě. A něco málo zachráněné na rajčeti.

Přichází zvadlo do Prahy, Klárce budou vyndavat kovy z pravé kyčle. Plánovaně.
Nástup je 11. května.
Uff. No ale co, jsme zvyklé, hlavně dostat na pokoj někoho pohodového.

Koná se třídní aktiv, puberťačka se nám ve škole nějak horší. Stanoven trest nejkrutější, zabavujeme mobil (jako dotykáč) a na telefonování obdrží (do té doby než se napraví) Nokiu krabičku (takový ten typ, co umí jenom telefonovat a psát sms) a najednou to jde. Tedy něco se chodí učit k babi, která je důslednější než já i MSR dohromady. A jak to zabírá, jak jí vidina nejmilejšího telefonu motivuje.

Mimojiné, puberťák se rozhodl kam chce na školu. Jsou tam talentovky. No uvidíme, zkusit si to může, je to zadarmo, že jo:-).

Na konci dubna Májka:-), no jako tradičně.(netradičně letos bez fotky, tady k záchraně nedošlo, fotky z májky jsou nenávratně v .......Toschibě, že jo:-)).

Vypadá to, že s MSR dochází k nápravě.....že to možná ustojíme.
Ono mít slečnu v pubertě je záhul:-) (a ona s těma klukama jednoho dne už nebude jenom tak chodit, jednoho dne a já doufám, že to bude co nejpozději s nima začne taky spát...., to pro tatínky asi není ideální situace:-)).

Řeknu vám na závěr tajemství:-). V listopadu(jo, ještě jako v roce 2015)jsem jen tak ze zvědavosti vlezla na váhu. Cifra mi nepřekvapila, ale šokovala. No tak zase čtyři místa neměla. No ale dvě taky ne.
Takže bylo jasné, co s tím. Nejspíš to, co do čeho se mi nikdy nijak nechtělo, konec výmluv na měkká místečka....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama