H O L K Y S I K O R K Y
o Klárce a o Aničce,jejich mamince a trošku i tatínkovi,veliteli malých hasičů
pozadí blogu: staženo ZDE

Kontakt na autorku blogu - Sikorku tu: SikorkaAlena@seznam.cz


ČISTĚ PRO INFORMACI - NA KLÁRKUNENÍ VYHÁŠENÁ ŽÁDNÁ SBÍRKA!!!!


Květen 2016

29. července 2016 v 20:00 | Sikorka |  Střípky všedních dnů
....a je to hukot:-)...máme toho celkem mnoho:-).

Začínáme hasičema, nejdůležitějším závodem celého pohárů našeho severního Medvěda (okres Plzeň - sever, proto je medvěd severní:-), to jen tak mimochodem, aby všem bylo jasno, proč sever, když jsme na západě Čech) a to Globus - cupem.Letos se ani od jednoho družstva nic neočekává, mladší družstvo jsou ještě malí (ale špatní do budoucna určitě nebudou:-)) a družstvo starších...no je složené nově, loňské družstvo mladších k nim přešlo....takže taky nováčci:-).
A obě družstva se drží statečně.


Mladší tedy až 20tí (z 34 zúčastněných), no a starší 14tí (myslím, že tam jich bylo asi 22, to už si přesně nepamatuji). Ale časy obě družstva solidní, to zas jo.

Pak máme nástup na ty kovy do nemocnice. Vyndavat je Klárce budou na jediný pátek v letošním roce. Pátek třináctého. Ne, nejsem pověrčivá, jsem přesvědčená, že třináctka je super:-), přeci jí kvůli takový ptákovině nenechám operovat až v pondělí:-).
Spolubydlící super, maminka s lehce mentálně postiženou slečnou. Slečna mi s Klárkou pomáhá (hlavně ústně:-)), a pak jí tedy hlídá, než se vysprchuji. Hlídání spočívá v tom, že mají vedle namačknutý postele (aby na sebe dosáhly a mohly se s chutí na sebe dívat:-)), kde je Klárka zavřená (Klárka má klasickou nemocniční dětskou postýlku se špryclema). Klárce se ale slečna taky líbí, s chutí pozoruje naprosto všechno, co dělá...
No a maminku má slečna taky fajn,takže pobyt čtyř dnů uteče jako nic a ten den pátý, kdy tam jsme samy se vleče tak, že trvá skoro stejně dlouho jako ty čtyři dny před tím:-).

Pak mají hasiči dospělí okrskovou soutěž:-).
V Sikorkově v kempu.
Trochu fotím. Jdeme se na ně s Klárkou podívat. Jsme totiž pozvány. MSR nám řekl, že máme přijít:-). Tak jdeme,a Klárce se to líbí.

Ženy v Sikorkově s nadšením založily požární družstvo. To jich bylo dost. Na soutěže jen ty nejlepší. No....teď se sešly čtyři (a to si ještě malou H. půjčily z družstva starších, na výjimku). Tak jak? Tak si půjčily ještě tři muže a startovaly tedy za družstvo mužů(to se může, naopak by to samozřejmě nešlo:-)).

Puberťačka v sousední obci ukecána kamarádem,aby dělala masku v pohádkovým lese. Je z ní víla a dobrý, vílení jí jde:-). I s těmi dětmi to docela umí:-).


Puberťačka se taky angažuje, škola má výročí, 80 let od založení. Takže je velkolepá školní akademie,a je tedy dobře vymyšlená:-) a naštěstí netrvá úplně dlouho (2hodiny).
Pak mají den otevřených dveří, kde puberťák dělá (se spoustou dalších slečen) hostesku.

Docela se to hodí, v obci kde má puberťák školu, v termínu školní oslavy mají taky pouť. Jdeme. Bereme si sebou ještě babičku...a přijede i Miš a Josefínka(s rodiči samozřejmě).
Ti si užijí pouť a Klárka taky.


Květen by měl uzavírat dětský den, ale ne, tolik víkendů květen neměl:-), na dětský den se dostalo až první týden k červnu:-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lentilka lentilka | 24. srpna 2016 v 6:47 | Reagovat

U nás se v červnu taky soutěžilo, starší mladí hasiči přijeli s medailí za druhé místo, mladší byli šestí, ale potenciál rozhodně mají. Ono je to těžké, když Zaječov (taková díra! :-D ) postavil čtyři družstva. ;-)

2 ShaylaGtpwd ShaylaGtpwd | E-mail | 11. října 2018 v 18:36 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama